De Anna jas in de kleur chocolate is een korte wollen jas voor de winter. De combinatie van wol biedt een comfortabele kwaliteit, terwijl de Meida voering zorgt voor extra draagcomfort en isolatie. De oversized fit, raglanmouwen en knoopsluiting geven de jas een moderne uitstraling. Steekzakken en de Meida voering maken het ontwerp praktisch en comfortabel voor koude dagen.
Productkenmerken
- Merk: Anna
- Type: Jas
- Kleur: Chocolate
- Materiaal: Wol
- Voering: Meida voering
- Seizoen: Winter
- Korte wollen jas
- Oversized fit
- Raglanmouwen
- Knoopsluiting
- Steekzakken
- Meida voering
- 55% polyester
- 45% wol
- 100% polyester
Herkomst
Met onze partners wereldwijd maken we de mooiste collecties. Wij zijn trots op de vakmensen achter dit unieke kledingstuk en vertellen je graag meer.
Onze partner in productie
• Jiaxing, China
• Opgericht in 2003
• 80 werknemers
• Samenwerking sinds 2025
Dit item is gemaakt door onze Nederlandse leverancier die samenwerkt met verschillende fabrieken in China. Wat begon met een focus op jassen, ontwikkelde al snel naar een breed assortiment aan dameskleding. Met woon- en werkervaring in China is deze leverancier een goede partij om mee samen te werken die zorgt voor verbinding tussen de binnenlandse productie in China en ons als koper.