SNELLE LEVERING

GRATIS THUISBEZORGD VANAF €50

ACHTERAF BETALEN

GRATIS RETOUR IN DE WINKEL

Bezig met laden... Bezig met laden...
Bezig met laden... Bezig met laden...

Store locator

Alphen aan den Rijn

Van Mandersloostraat 84
2406CE Alphen aan den Rijn
Nederland

+31(0)172473818
alphenaandenrijn@shop.annavantoor.nl

Store manager: Irma Nizam

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
13:00 - 17:30
Woensdag
13:00 - 17:30
Donderdag
13:00 - 17:30
Vrijdag
09:30 - 21:00
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Amersfoort

Langestraat 83
3811AC Amersfoort
Nederland

+31(0)334614089
amersfoort@shop.annavantoor.nl

Store manager: Laura van den Brandhof

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 21:00
Vrijdag
10:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
12:00 - 17:00
Afhalen mogelijk

Bilthoven

De Kwinkelier 26
3722AR Bilthoven
Nederland

+31(0)302291129
bilthoven@shop.annavantoor.nl

Store manager: Monique van der Kam

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 17:30
Vrijdag
10:00 - 17:30
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Breda

Karrestraat 13
4811WT Breda
Nederland

+31(0)765210481
breda@shop.annavantoor.nl

Store manager: Lonneke Houben

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 21:00
Vrijdag
10:00 - 17:30
Zaterdag
10:00 - 17:30
Zondag
12:00 - 17:00
Afhalen mogelijk

Bussum

Havenstraat 116
1404EM Bussum
Nederland

+31(0)356913615
bussum@shop.annavantoor.nl

Store manager: Sandra Peters

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
09:30 - 18:00
Woensdag
09:30 - 18:00
Donderdag
09:30 - 18:00
Vrijdag
09:30 - 20:00
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Culemborg

Everwijnstraat 25
4101CE Culemborg
Nederland

+31(0)345513323
culemborg@shop.annavantoor.nl

Store manager: Aria Verstegen

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
09:30 - 17:30
Woensdag
09:30 - 17:30
Donderdag
09:30 - 17:30
Vrijdag
09:30 - 21:00
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Den Bosch

Kerkstraat 53
5211KE 's-Hertogenbosch
Nederland

+31(0)737470087
denbosch@shop.annavantoor.nl

Store manager: Jasmijn van Grinsven

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 21:00
Vrijdag
10:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 18:00
Zondag
12:00 - 17:00
Afhalen mogelijk

Den Haag

Hoogstraat 29
2513AP 's-Gravenhage
Nederland

+31(0)703465800
denhaag@shop.annavantoor.nl

Store manager: Mieke van Silfhout

Maandag
12:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 21:00
Vrijdag
10:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 17:30
Zondag
12:00 - 17:00
Afhalen mogelijk

Eindhoven

Rechtestraat 33 a
5611GM Eindhoven
Nederland

+31(0)402963816
eindhoven@shop.annavantoor.nl

Store manager: Jolanda Mennen

Maandag
12:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 18:00
Vrijdag
10:00 - 21:00
Zaterdag
10:00 - 17:30
Zondag
12:00 - 17:00
Afhalen mogelijk

Gorinchem

Piazza Center 13
4204BN Gorinchem
Nederland

+31(0)183633875
gorinchem@shop.annavantoor.nl

Store manager: Annette van Toor

Maandag
11:00 - 18:00
Dinsdag
9:00 - 18:00
Woensdag
9:00 - 18:00
Donderdag
9:00 - 21:00
Vrijdag
9:00 - 18:00
Zaterdag
9:00 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Gouda

Kleiweg 8
2801GE Gouda
Nederland

+31(0)182513017
gouda@shop.annavantoor.nl

Store manager: Paula Siegrest

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
09:30 - 17:30
Woensdag
09:30 - 17:30
Donderdag
09:30 - 21:00
Vrijdag
09:30 - 17:30
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
Elke eerste zondag van de maand
Afhalen mogelijk

Haarlem (centrum)

Barteljorisstraat 22
2011RB Haarlem
Nederland

+31(0)235310099
filiaal29@shop.annavantoor.nl

Store manager: --

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 18:00
Vrijdag
10:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 17:30
Zondag
12:00 - 17:00
Afhalen mogelijk

Haarlem (Schalkwijk)

Mentonpassage 1
2037AB Haarlem
Nederland

+31(0)235366409
haarlem@shop.annavantoor.nl

Store manager: Gerry van Langeraad

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 17:30
Vrijdag
10:00 - 17:30
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Houten

De Raat 6
3995EP Houten
Nederland

+31(0)306375834
houten@shop.annavantoor.nl

Store manager: Renate vd Peijl

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
09:30 - 18:00
Woensdag
09:30 - 18:00
Donderdag
09:30 - 18:00
Vrijdag
09:30 - 21:00
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

IJsselstein

Benschopperstraat 45
3401DG IJsselstein
Nederland

+310306884481
ijsselstein@shop.annavantoor.nl

Store manager: Caroline Brom

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 17:30
Vrijdag
10:00 - 21:00
Zaterdag
10:00 - 17:30
Zondag
Elke laatste zondag van de maand
Afhalen mogelijk

Laren

Brink 24
1251KW Laren
Nederland

+310355318717
laren@shop.annavantoor.nl

Store manager: Anja Bruinsma

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 18:00
Vrijdag
10:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
1e zondag van de maand
Afhalen mogelijk

Leerdam

Kerkstraat 2
4141AW Leerdam
Nederland

+310345614900
leerdam@shop.annavantoor.nl

Store manager: Corine Verkou

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
09:30 - 17:30
Woensdag
09:30 - 17:30
Donderdag
09:30 - 17:30
Vrijdag
09:30 - 21:00
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Nieuwegein

Passage 44
3431LR Nieuwegein
Nederland

+310306035025
nieuwegein@shop.annavantoor.nl

Store manager: Angelé Mastwijk

Maandag
12:00 - 18:00
Dinsdag
09:30 - 18:00
Woensdag
09:30 - 18:00
Donderdag
09:30 - 18:00
Vrijdag
09:30 - 21:00
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
12:00 - 17:00
Afhalen mogelijk

Oosterhout

Arendshof 47
4901LG Oosterhout
Nederland

+310162450146
oosterhout@shop.annavantoor.nl

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
09:30 - 17:30
Woensdag
09:30 - 17:30
Donderdag
09:30 - 17:30
Vrijdag
09:30 - 21:00
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Rijswijk

Pr Constantijn Promenade 26
2284DK Rijswijk
Nederland

+31(0)703941796
rijswijk@shop.annavantoor.nl

Store manager: --

Maandag
12:00 - 17:30
Dinsdag
09:30 - 17:30
Woensdag
09:30 - 17:30
Donderdag
09:30 - 17:30
Vrijdag
09:30 - 17:30
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Roosendaal

Nieuwe Markt 61 C
4701AD Roosendaal
Nederland

+31(0)165534139
roosendaal@shop.annavantoor.nl

Store manager: Carina van der Scheer

Maandag
Gesloten
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 17:30
Vrijdag
10:00 - 21:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Elke laatste zondag van de maand
Afhalen mogelijk

Tiel

Waterstraat 45
4001AM Tiel
Nederland

+31(0)344613726
tiel@shop.annavantoor.nl

Store manager: Annedien Schras

Maandag
11:00 - 17:30
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 21:00
Vrijdag
10:00 - 17:30
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Utrecht (OudeGracht)

Oudegracht 127
3511AH Utrecht
Nederland

+31(0)302317666
oudegracht@shop.annavantoor.nl

Store manager: Marjan van Veen

Maandag
13:00-18:00
Dinsdag
10:00-18:00
Woensdag
10:00-18:00
Donderdag
10:00-21:00
Vrijdag
10:00-18:00
Zaterdag
10:00-17:30
Zondag
12:00-17:00
Afhalen mogelijk

Utrecht (Overvecht)

Roelantdreef 39
3562KB Utrecht
Nederland

+31(0)302610468
overvecht@shop.annavantoor.nl

Store manager: Fennie Schouten-Hoogendijk

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 18:00
Vrijdag
10:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Veenendaal

Hoofdstraat 60
3901AS Veenendaal
Nederland

+31(0)318747107
veenendaal@shop.annavantoor.nl

Store manager: Wendy Rebergen

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 17:30
Vrijdag
10:00 - 21:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Werkendam

Hoogstraat 14
4251CL Werkendam
Nederland

+31(0)183501558
werkendam@shop.annavantoor.nl

Store manager: Jannie Slinger

Maandag
Gesloten
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 17:30
Vrijdag
10:00 - 17:30
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Woerden

Voorstraat 49
3441CG Woerden
Nederland

+31(0)348425048
woerden@shop.annavantoor.nl

Store manager: Stephanie Boysen

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
09:30 - 17:30
Woensdag
09:30 - 17:30
Donderdag
09:30 - 17:30
Vrijdag
09:30 - 21:00
Zaterdag
09:30 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

Zeist

Slotlaan 227
3701GE Zeist
Nederland

+31(0)306913004
zeist@shop.annavantoor.nl

Store manager: Bep Niewerth

Maandag
13:00 - 17:30
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 17:30
Vrijdag
10:00 - 21:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Iedere laatste zondag van de maand geopend 12:00 - 17:00
Afhalen mogelijk

Zoetermeer

Promenade 46
2711AR Zoetermeer
Nederland

+31(0)793520611
zoetermeer@shop.annavantoor.nl

Store manager: Stella van der Horst

Maandag
12:00 - 17:30
Dinsdag
10:00 - 17:30
Woensdag
10:00 - 17:30
Donderdag
10:00 - 17:30
Vrijdag
10:00 - 21:00
Zaterdag
9:30 - 17:00
Zondag
13:00 - 17:00
Afhalen mogelijk

Zwolle

Diezerstraat 114
8011RL Zwolle
Nederland

+31(0)387470025
zwolle@shop.annavantoor.nl

Store manager: Madeleine Maas

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 21:00
Vrijdag
10:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten
Afhalen mogelijk

SNELLE LEVERING

GRATIS THUISBEZORGD VANAF €50

ACHTERAF BETALEN

GRATIS RETOUR IN DE WINKEL