Anna Dames Vest met cashmere

159,95

129,00

Kleur: Kleuren
Maten
  • Gratis retour in onze winkels
  • Gratis thuisbezorgd vanaf €50,-
  • Achteraf betalen
  • Avondlevering mogelijk

Dit vest van Anna is gemaakt van zachte cashmere en ideaal voor koude winterdagen. Het model heeft een ronde hals en lange mouwen voor extra warmte. De knoopsluiting aan de voorkant maakt het vest praktisch in gebruik. Geribde boorden zorgen voor een nette afwerking en een goede pasvorm. De kleur dark blush geeft een warme, ingetogen uitstraling aan je wintergarderobe.

Productkenmerken:
– Merk: Anna
– Type: Vest
– Materiaal: Cashmere
– Seizoen: Winter
– Kleur: Dark blush
– Ronde hals
– Lange mouwen
– Knoopsluiting
– Geribde boorden

Anna Cashmere artikelen zijn gemaakt van kasjmier garens van hoge kwaliteit. Kasjmier is afkomstig van de kasjmiergeit. De geiten werpen hun vacht af aan het einde van elke winter. Het haar wordt vervolgens verzameld en zorgvuldig gekamd. Dit lichte, zachte en warme haar wordt gesponnen tot kasjmiergaren. De unieke structuur van het garen geeft uw kledingstuk een extreme zachtheid, wat resulteert in het ultieme gevoel van comfort.


Artikelnummer: 18a10-02999_689_1
Het vest heeft een normale pasvorm. Het model is 176 cm en draagt maat s.
55 cm vanaf de schouder.
  • 100% cashmere
Handwas Lauw Strijken Niet in de droger

Herkomst
Met onze partners wereldwijd maken we de mooiste collecties. Wij zijn trots op de vakmensen achter dit unieke kledingstuk en vertellen je graag meer.

Onze partner in productie 
•    Gevestigd in Antananarivo, Madagascar
•    Opgericht in 2001
•    2970 werknemers 
•    Samenwerking sinds 2012
•    Certificaten: BSCI, SGS, GOTS, OCS, RWS & European Flax 

Dit item is gemaakt door een fabriek die is opgericht door twee Nederlandse mannen. Zij zijn klein begonnen, maar bezitten nu drie grote fabrieken, inclusief een verffabriek. Ze produceren zo'n 1,5 tot 3 miljoen truien per jaar. 5% van de capaciteit van deze fabriek wordt gebruikt voor onze gebreide items.




Shop the look

AW25-157

Korting
Babouche
Slingback Sheri
129,95 89,00
Maten
Korting
Même Road
Broek Vino
169,95 129,00
Maten
Korting
Anna
Vest met cashmere
159,95 129,00
Maten