Deze dark chocolate blouse van ANNA is uitgevoerd in een soepele polyesterkwaliteit met een subtiele satijnlook. De blouse heeft een klassieke kraag, aangeknipte mouwen en sluit met parelmoerkleurige knoopjes aan de voorkant. Het ontwerp is licht glanzend en daardoor geschikt voor zowel casual als nette gelegenheden. Dankzij het materiaal en de pasvorm is de blouse ideaal voor het winterseizoen.
Productkenmerken:
-
Merk: ANNA
-
Type: blouse
-
Materiaal: polyester
-
Seizoen: winter
-
Kraag
-
Aangeknipte mouwen
-
Knoopsluiting met parelmoerkleurige knopen
-
Satijnlook
-
Kleur: dark chocolate
- 100% polyester
Herkomst
Met onze partners wereldwijd maken we de mooiste collecties. Wij zijn trots op de vakmensen achter dit unieke kledingstuk en vertellen je graag meer.
Onze partner in productie
• Gevestigd in Fes, Marokko
• Opgericht in 2006
• 180 werknemers
• Samenwerking sinds 2023
• Certificaten: ICS - 99% B
Dit item is gemaakt door onze leverancier in Marokko die samenwerkt met verschillende fabrieken. Deze fabriek is gespecialiseerd in verschillende geweven productgroepen, zoals jurken, blouses en broeken.