Anna Dames Blouse met satijnlook

89,95

Kleur: Roze
Maten
  • Gratis retour in onze winkels
  • Gratis thuisbezorgd vanaf €50,-
  • Achteraf betalen
  • Avondlevering mogelijk

Deze blouse van Anna is uitgevoerd in een soepelvallende kwaliteit van 100% polyester met een subtiele satijnlook. De old pink kleur geeft het ontwerp een zachte en moderne uitstraling. De V-hals zorgt voor een vrouwelijke belijning, terwijl het subtiele kreukeffect een eigentijds karakter toevoegt. De licht glanzende stof valt mooi langs het lichaam en draagt comfortabel. Een veelzijdige blouse voor de wintergarderobe.

Productkenmerken

  • Merk: Anna
  • Type: Blouse
  • Kleur: Old pink
  • Materiaal: 100% polyester
  • Seizoen: Winter
  • V-hals
  • Satijnlook
  • Subtiel kreukeffect
  • Soepelvallende kwaliteit
  • Licht glanzende afwerking


Artikelnummer: 32a05-03134-6_642_1
De blouse heeft een normale pasvorm. Het model is 176 cm en draagt maat S.
56 cm vanaf de schouder.
  • 100% polyester
30 Graden Fijn Lauw Strijken Niet in de droger

Herkomst
Met onze partners wereldwijd maken we de mooiste collecties. Wij zijn trots op de vakmensen achter dit unieke kledingstuk en vertellen je graag meer.

Onze partner in productie 
•    Gevestigd in Fes, Marokko
•    Opgericht in 2006
•    180 werknemers 
•    Samenwerking sinds 2023
•    Certificaten: ICS - 99% B

Dit item is gemaakt door onze leverancier in Marokko die samenwerkt met verschillende fabrieken. Deze fabriek is gespecialiseerd in verschillende geweven productgroepen, zoals jurken, blouses en broeken. 


Misschien vind je dit ook leuk